Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Дистриб'ютор продуктів харчування Київ

Дистриб'ютор продуктів харчування КиївБудь-якому магазину, який займається роздрібним продажем продуктів харчування, а також закладам громадського харчування потрібен надійний дистриб'ютор продуктів харчування (Київ). У наш час на українському ринку працює велика кількість постачальників різних продуктів, які пропонують різні розцінки, різну якість товару. Умови співпраці з такими фірмами також має свої відмінності. Якщо Ви бажаєте знайти найкращого дистриб'ютора продуктів харчування (Київ), розцінки якого Вас би повністю задовольнили, то найраціональнішим рішенням для Вас буде звернутися у фірму «Арго Груп».

«Арго Груп» - це один з найкращих дистриб'юторів продуктів харчування (Київ), з яким дуже вигідно співпрацювати, в чому вже особисто переконалися багато підприємців і рестораторів. У нас можна замовити найрізноманітніші продукти харчування. Саме завдяки широкому асортименту товарів, які ми пропонуємо, нашу фірму вибирають багато бізнесменів. Відповідальний і надійний дистриб'ютор продуктів харчування (Київ) - це важлива складова багатьох видів підприємницької діяльності.

Вам потрібен надійний дистриб'ютор продуктів харчування (Київ), з яким вигідно співпрацювати? Компанія «Арго Груп» пропонує оптимальні умови співпраці для будь-якого підприємства.

У нас можна замовити дрібним оптом такі продукти як соки, консерви, приправи, спеції, смакові добавки, напої, м'ясо, рибу, кондитерські вироби, продукти швидкого приготування, консервацію, сипучі продукти і т.д. «Арго Груп» - дуже хороший дистриб'ютор продуктів харчування (Київ), які в будь-який час зможе надати необхідний Вам об'єм продукції.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення