Действуют специальные условия для государственных и коммунальных предприятий!

ЗВОНИТЕ!


продажа продуктов оптом в Киеве

Цены указаны с 20% НДС

Відправте повідомлення
і ми до Вас зателефонуємо


задаи питання консультантам ООО Арго Поділля

 

Борошно, цукор купити з доставкою

Борошно, цукор купити з доставкоюБагато сирих продовольчих продуктів продаються в українських магазинах на вагу. До таких продуктів можна віднести свіжі та заморожені овочі, фрукти, м'ясо, рибу, всілякі крупи, цукор, сіль, борошно. Купувати продукти на вагу дуже зручно, так як міра ця є дуже точною. Для зручності роздрібних покупців багато сипучих продуктів фасуються заздалегідь в тару різного об'єму. Таким чином, є можливість купити стільки борошна або гречки, скільки потрібно, не гаючи часу на зважування.

Підприємства харчової промисловості та заклади громадського харчування воліють закуповувати сипучі продукти оптом. Дуже зручним сервісом сьогодні є покупка продуктів з доставкою. Такі продукти, як сіль, борошно, цукор, купити з доставкою можна у різних постачальників і за різною ціною. Підприємство, як правило, вибирає постачальника для довгострокового співробітництва. Перевагу слід віддавати тим компаніям, які можуть запропонувати товар з оптимальним співвідношенням якості та вартості, завжди виконують свої зобов'язання, не зривають термінів поставок. Борошно і цукор купити з доставкою можна в оптовій кількості. Купуючи товари за оптовими цінами та ще з доставкою, можна добре заощадити. Закуповуючи вихідні складові на вигідних умовах, підприємство має можливість знизити собівартість своєї продукції, а значить і її вартість для пересічного споживача.

Споживачі, яким необхідні у великій кількості борошно, цукор, купити з доставкою ці продукти напевно будуть раді. Навіть у великого підприємства не завжди є в розпорядженні вільний транспортний засіб, який можна відправити за сипучими на склад постачальника. Такі продукти, як борошно, цукор, купити з доставкою бажають багато хлібних комбінатів, пекарні, ресторани, супермаркети.

Сипучі продукти, серед яких борошно, цукор, купити з доставкою можна в «Арго Груп».

У нас борошно і цукор купити з доставкою буде дуже вигідно. Ми можемо запропонувати прийнятні тарифи на товари відмінної якості.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення